Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

1. Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu-  apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preces izsūtīšanu 10 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci*.

Pie lielākas darba slodzes/sezonalitātes var nedaudz kavēties pasūtījumu izpilde, radoties šādai situācijai informēsim individuāli.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas nosūtīt preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
 • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
 • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi un tabulas, ja ir tāda nepieciešamība.


2. PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA

   Pircēju sniegtie personas dati tiek apstrādāti, ievērojot normatīvos aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, Pārdevējs izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, lai aizsargātu personas datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Vairāk informācijas tālāk:

Kontaktinformācija: IK “Eva paklajs”, Reģ.Nr. 50002181121;  PVN Nr. 50002181121 Juridiska adrese: Rīga, Kundziņsala 10. linija 4, LV-1005, tālrunis:+371 22011718, elektroniskā pasta adrese: [email protected].

 IK “Eva paklajs” apņemas aizsargāt un cienīt jūsu privātumu. Lūdzu, rūpīgi iepazīstieties ar šo paziņojumu par privātumu, lai jūs zinātu, kāpēc un kā mēs vācam jūsu datus un kā mēs tos izmantosim.

 Šajā paziņojumā izskaidrots: 

 • Kā mēs izmantojam jūsu personīgo informāciju;
 • Kādu personīgo informāciju mēs nododam trešajām personām;
 • Cik ilgi mēs glabājam jūsu personīgo informāciju;
 • Informācija par mārketinga paziņojumiem;
 • Jūsu tiesības;
 • Kā mēs izmantojam sīkdatnes;
 • Cita būtiska informācija par privātumu;
 • Izmaiņas tajā, kā mēs aizsargājam jūsu privātumu;

 Kad apmeklēsiet mūsu vietni pirmo reizi, mēs lūgsim jums apstiprināt sīkdatņu izmantošanu atbilstoši šī paziņojuma noteikumiem.

Ja jums radušies jautājumi par to, kā mēs aizsargājam jūsu privātumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: [email protected]

 MĒS IZMANTOJAM JŪSU INFORMĀCIJU 

Jūsu vārds un kontaktinformācija  tiek izmantota, lai būtu iespējams apstrādāt jūsu pasūtījumus pa tālruni, izrakstit  rēķinu- pavadzīmi un veikt preces piegādi.  (Šim nolūkam mēs glabāsim jūsu datus ne ilgāk kā 10 (desmit) gadus pēc darījuma izpildes datuma.)

Informācijas nosūtīšana e-pasta, īsziņas formā pa pastu par mūsu jaunajām precēm un pakalpojumiem, lai nodrošinātu jums jaunāko informāciju. Mēs nosūtīsim jums šo informāciju tikai ar jūsu atļauju. (Šim nolūkam mēs glabāsim jūsu datus ne ilgāk kā 2 (divus) gadus pēc tam, kad jūs sniegsiet savu piekrišanu vai kad jūs šo piekrišanu atsauksiet.)

Pakalpojumu paziņojumu nosūtīšana īsziņas, e-pasta formā, piemēram, pasūtījuma atjauninājumi un aptaujas par preču kvalitāti, mums tas jādara, lai izpildītu starp mums noslēgtā līguma noteikumus (lai jūs zinātu, kad saņemsiet savu pasūtījumu). Aptaujas par preču kvalitāti savukārt ir būtiskas, lai mēs varētu uzlabot mūsu pakalpojumus. ( Šim nolūkam mēs glabāsim jūsu datus ne ilgāk kā 1 (vienu) gadu pēc saziņas beigām, jūs varat atteikties no uzaicinājumiem piedalīties šādās aptaujās)

Maksājuma saņemšana un atmaksas veikšana, mums tas jādara, lai izpildītu starp mums noslēgtā līguma noteikumus. (Šim nolūkam mēs glabāsim jūsu datus ne ilgāk kā 10 (desmit) gadus pēc darījuma izpildes datuma.)

Informāciju, ko jūs esat mums sniedzis(-usi), piemēram, pa tālruni vai e-pastu, Mums tas jādara, lai izpildītu starp mums noslēgtā līguma noteikumus, jo jūs neapšaubāmi sagaidāt augstākās kvalitātes apkalpošanu. (Šim nolūkam mēs glabāsim jūsu datus ne ilgāk kā 1 (vienu) gadu pēc šādas saziņas beigām.)

 Jums nav mums jāsniedz nekāda personīgā informācija, taču, ja jūs to nesniedzat, iespējams, jūs nevarēsiet veikt pirkumus un, visticamāk, nesaņemsiet vislabāko iespējamo apkalpošana pieredzi. Taču tā ir jūsu izvēle, un mēs to cienām.

Mēs esam tiesīgi apstrādāt jūsu personas datus atbilstoši šajā paziņojumā noteiktajam, ja tas nepieciešams, lai īstenotu prasības vai nodrošinātu aizsardzību prasību gadījumā, neatkarīgi no tā, vai prasības tiek iesniegtas tiesā vai tās administratīva rakstura, vai tās tiek iesniegtas citas ārpustiesas procedūras ietvaros. Šī iemesla dēļ mēs apstrādājam jūsu personas datus atbilstoši leģitīmajām interesēm un, lai aizsargātu un garantētu mūsu, jūsu un citu personu tiesību īstenošanu.

Papildus īpašiem nolūkiem, atbilstoši kuriem mēs esam tiesīgi apstrādāt jūsu personas datus, kā tas minēts iepriekš, mēs esam tiesīgi apstrādāt jūsu personas datus arī tādos gadījumos, kad šāda apstrāde ir nepieciešama, lai nodrošinātu atbilstību mūsu tiesiskajam pienākumam vai lai aizsargātu jūsu vitālās intereses vai citas privātpersonas vitālās intereses.

 

IZMAIŅAS TAJĀ, KĀ MĒS AIZSARGĀJAM JŪSU PRIVĀTUMU
Mēs, iespējams, mainīsim šo paziņojumu laiku pa laikam, lai atspoguļotu to, kā mēs apstrādājam jūsu datus.
Ja mēs ieviesīsim būtiskas izmaiņas, mēs informēsim jūs par to mūsu tīmekļa vietnē vai citādi, piemēram, nosūtot e-pastu, lai jūs varētu izskatīt izmaiņas pirms mūsu tīmekļa vietnes turpmākas izmantošanas.

 

Kontaktinformācija: IK “Eva paklajs”, 

Reģ. Nr.: 50002181121; 

PVN. Nr.:LV50002181121

Faktiskā adrese: Ķekavas novads, ciems "Jenči"

Tālrunis:+371 22011718, 

Elektroniskā pasta adrese: [email protected].

Rekvizīti:

AS "SEB banka"

Kods: UNLALV2X

Konts : LV43UNLA0055000423409

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.